Home » Sohbet hattı » İstanbul Kadıköy Seks hattı

İstanbul Kadıköy Seks hattıMerhaba ben İstanbuldan Süleyman 20 yaşındayım sizlere erotik bi anımı anlatacağım ;

İstanbul Kadıköy Seks hattı

Bu olayı 2 sene önce yaşadım . Yine babamlarla köye gitmiştik . Köyde çok sinek olduğu için cibinnik diye bir çadır kurarız . Kuzenlerle hep birlikte çocuklar olarak orada kalırız , babamlar da diğer odada yatar . Çadır küçük olduğu için yanyana sıkışık yatarız . Bir gece uyandığım da penisimde pijamanın üstünden birinin eli olduğunu hissettim . Hiç çaktırmadan beni okşayarak boşaltmıştı bende hala uyuyo numarası yapıyodum . Sonra elimi alıp kendi pijamasina sokup bana vajınasını sürttürüyodu .

Denizli sohbet hattı – Denizli orospu telefonları

Elimde sıcaklık hissettim ve hala uyuduğumu düşündüğü için elimi eski yerine bırakıp oda uyudu . Ben gözümü actığımda yanımda benden bi yaş küçük olan kuzenim Tuba vardi , bende çok geçmeden uyudum . Ertesi gün gayet normaldi gülüyoduk eğleniyoduk kuzenimle yine akşam olmuştu . Yine dokunur ümidiyle bu sefer penisimi pijamadan çıkarmıştım ve yine yanıma yatmıştı Tuba . Ben sabırsızlıkla beklerken yine yorganın içinden elini soktuğunu hissettim ama bu sefer penisim açıktaydı , elini değdirir değdirmez şaşırmış olcak ki kafasınıda yorganın içine sokmuştu . Galiba ilk defa penis görcekti ama karanlık olduğundan görmemiş olcak ki agzına burnuna değiyodu penisim . Bu sırada dayanamayıp elimle kafasını tutup şeyime bastırmaya başladım oda zorla ağzına aldı sonunda . Bi yandan yalıyodu bi yandan elimi kalçasının içine sokmuştum deliğine parmağımla zorluyodum . Bi anda kalktı kurtuldu benden ve çadırdan çıktı , ertesi gün hiç konuşmadık zaten 2 gün sonra Istanbula geri döndük 2 senedir hiç görüşmüyoruz ama bir daha köye gidersem tekrardan tecavüz edicem.

Bitlis – Kayseri – Şırnak Orospu telefonları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Nerede bir Sohbet hattı sitesiyle karşılaşsanız hepsi özensiz ve içerikleri kalitesiz. Fakat Hattı Sex bu sitelerle karşılaştırılamaz derecede mükemmel. Sitemizde Telefonda sohbet hattı gibi bir çok özellik mevcut. Azgınlığınızı dizginleyemiyorsanız ve orospu telefonları , Seks yapmak için bayan , Telefonda seks muhabbetleri gibi aramalar yapıyorsanız işte aradığınız yer Hattı sex. 18 yaşından 45 yaşına kadar her türlü sohbet edebileceğiniz Rus - Türk - Üniversiteli - Olgun ve Türbanlı bayanlar sizinle sohbet etmek için bekliyor. Sitemizi sadece cinsel sohbet olarak düşünmeyin. Çünkü bizim sitemiz aynı zamanda sizin yaşantınızı rahatlatacak bir dost aradığınızın bilincinde. Size hayatta en güzel fikirleri verecek ve sizi değerli hissettirecek özel seslere ihtiyacın varsa bekliyoruz. Site Haritası