Home » Seks hattı » Artvin Seks hattı

Artvin Seks hattı



Merhaba ben Artvin’den Selim 23 yaşındayım sizlere erotik bi anımı anlatacağım ;

Artvin Seks hattı

Birgün yine ev boş ailem dışarı çıkmıştı bende fırsatını bulup ot içicektim . Birden bire kapı çaldı Aslı gelmişti . Aslı benim çocukluk arkadaşım aslında , ailelerimiz bile yakındır . Neyse onu içeri aldım oturuyoduk ve bize kola doldurdu ona ot içtiğimi söylicektim . Geldiğin de sarmıştım   ona açıkladığımda çok saşırtmıştı beni , kapalı bir kız olup daha 18 yaşında olmasına rağmen sürekli içtiğini söyleyip oda istedi . Bölüştük onla büyük çoğunluğunu ben içtim ama o bir anda çok kötü oldu koltuğa uzandı . Galiba yalan söylemişti bana neyse başörtüsünü çıkardı onu ilk defa bu şekilde görüyodum birden ereksiyon olmuştum. Benimde kafam güzel olmuştu yanına oturdum . Birden beni ateş bastı gibi cümleler kurdu üstünde ki elbiseleride çıkardı bende bi yandan yardım ediyordum bana bu gördüklerini unutucaksın sonra falan diyodu onu öyle görünce daha fazla azdım sonra ona kendimde değilmişim gibi elimi bacağının üstüne koydum , sesini çıkarmadı .

Bakınız : Batmanda seks hattı

Bende tişörtümü çıkardım bi anda , Aslının gözleri bendeydi , kalkmış yarrağım çok belli oluyodu . Yattığı yerden göğsünün büyük olduğunu fark ettim . Artık dayanamicaktım yanına eğildim elimi biraz daha yukarı kaydırdım nerdeyse vajinasına değicekti oda bi anda istermiş gibi arkasını döndü , elim artık kalçasının üstündeydi ve şok oldum o kadar büyük bir kalçası vardı ki beni benden aldı . Bir anda cesaret bulup kalkıp boynundan öptüm yüzünü bana çevirince dudağından öpmeye başladım oda bana karşılık veriyodu daha çok cesaret alıp elimi göğsüne attım oda üstündekileri çıkarmaya başladı sonunda südyenini de çıkardı o kadar dikti ki uçları bi anda dudağını bırakıp göğsüne yapıştım bi anda  ellimle de penisimi çıkardım ayağa kalktım ve penisimi görünce gözleri açıldı bende dudaklarına dokundurmaya başladım ve oda yataktan kalktı bu sefer ben oturdum karşımda o dar kot pantolonu çıkartmaya çalışması bile beni boşaltmaya yetmişti .Aniden üstüme oturdu vajinası sulanmıştı ki penisim rahat girdi . Tam boşalacağım zaman Aslı ben geliyorum dedim kahkaha attı neden böyle bişey yaptım bende bilmiyorum.En sonundada südyenine boşaldım.

Bakınız : Hayat orospu telefonları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Nerede bir Sohbet hattı sitesiyle karşılaşsanız hepsi özensiz ve içerikleri kalitesiz. Fakat Hattı Sex bu sitelerle karşılaştırılamaz derecede mükemmel. Sitemizde Telefonda sohbet hattı gibi bir çok özellik mevcut. Azgınlığınızı dizginleyemiyorsanız ve orospu telefonları , Seks yapmak için bayan , Telefonda seks muhabbetleri gibi aramalar yapıyorsanız işte aradığınız yer Hattı sex. 18 yaşından 45 yaşına kadar her türlü sohbet edebileceğiniz Rus - Türk - Üniversiteli - Olgun ve Türbanlı bayanlar sizinle sohbet etmek için bekliyor. Sitemizi sadece cinsel sohbet olarak düşünmeyin. Çünkü bizim sitemiz aynı zamanda sizin yaşantınızı rahatlatacak bir dost aradığınızın bilincinde. Size hayatta en güzel fikirleri verecek ve sizi değerli hissettirecek özel seslere ihtiyacın varsa bekliyoruz. Site Haritası