Home » Seks hattı » Ankara’da Oturan Kızların Numaraları

Ankara’da Oturan Kızların NumaralarıZordu genelde onunla birlikte olmam. Fakat bu sefer onunla birlikte olmayı başarmış, çeşitli duygulardan arındırmıştım kendimi. Önce biraz yemek yedik ve sohbet ettik. Bu sohbet işlerin daha farklı olmasını sağladı. En sonunda daha değişik bir noktaya taşıdım ve kendimi ve yeni bir deneyim olması adına ne derse kabul eden bir kadın haline geldim. Yemekte bana bir çok farklı teklifte bulundu.

Yeni bir cinsel deneyim, fetiş duygular ve daha nicesi… Hepsini denemek ve yapmak istedim aslında. Fakat biraz da korkmuyor değildim. Neyse, yemeğimiz bitti ve beni kendi evine götürdü. Ankara’da oturan kızların numaraları genelde söylerdi bana aradığım zaman, onun evi, dışarıdan çok güzel bir villa olarak görünüyor diye. İçerisinde ise fetiş anlamında olabilecek her türlü imkân vardı. Önce beni bir güzel götümden sikmek istediğini söyledi ve çok samimi davrandı. Tüm cinsel arzularını da hiç çekinmeden dışa vuruyordu. Bu, beni ciddi anlamda korkutmaya başlamıştı. Pek fazla ses çıkarmadan bende onun dediklerini kabul eder hale gelmiştim. Bir süre sonra iyice elleri bağlı bir kadın olmuştum karşısın da ve bir anda götüme girdi kendisi. Hiç durmadan o daracık götümü saatlerce sikti resmen. Bu durum bir süre sonra işlerin daha değişik gitmesine neden oldu. Hem çok sert sikiyor, hem de tam olarak ne yaptığını bilmiyor gibiydi. Denemek istediği her şeyi bende deniyor ben ses çıkarmadıkça çok daha sert hareket ediyordu.

En sonunda korktum ve kendimi geri çektim, bağırmaya başladım. Bu durum onu biraz korkutmuş olacak ki pek ses çıkarmadan oda bana uyum sağlamak istedi ve bir süre ben ne istersem onu yapacağını söyledi. Bende artık iyice yoldan çıkmış biri olarak onu bağladım, kırbacı elime alarak ona vurmaya başladım. Hem korkuyor, hem de çok değişik bir zevk ile karşı karşıya kalıyordum. Buna rağmen o ise sadece daha fazla zevk alıyor, bu durum onu gerçek anlamda tatmin ve mutlu ediyordu. Bir süre böyle devam ettik ve sabaha kadar yorulup düşene kadar sırayla her şeyi denemiş olduk durmak bilmeden. Sizler de böyle değişik duygulara  Ankara’da oturan kızların numaraları ile ulaşabilirsiniz tıpkı benim gibi destek alarak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Nerede bir Sohbet hattı sitesiyle karşılaşsanız hepsi özensiz ve içerikleri kalitesiz. Fakat Hattı Sex bu sitelerle karşılaştırılamaz derecede mükemmel. Sitemizde Telefonda sohbet hattı gibi bir çok özellik mevcut. Azgınlığınızı dizginleyemiyorsanız ve orospu telefonları , Seks yapmak için bayan , Telefonda seks muhabbetleri gibi aramalar yapıyorsanız işte aradığınız yer Hattı sex. 18 yaşından 45 yaşına kadar her türlü sohbet edebileceğiniz Rus - Türk - Üniversiteli - Olgun ve Türbanlı bayanlar sizinle sohbet etmek için bekliyor. Sitemizi sadece cinsel sohbet olarak düşünmeyin. Çünkü bizim sitemiz aynı zamanda sizin yaşantınızı rahatlatacak bir dost aradığınızın bilincinde. Size hayatta en güzel fikirleri verecek ve sizi değerli hissettirecek özel seslere ihtiyacın varsa bekliyoruz. Site Haritası